logo-mft-copy-500

شماره تماس

071-36292293-95

 

سبد خرید

کتاب کارآفرینی به شیوه دکتر سعید سعادت، به زبان انگلیسی در سایت آمازون قرار گرفت

کتاب کارآفرینی به شیوه دکتر سعید سعادت، به زبان انگلیسی در سایت آمازون قرار گرفت

کتاب کارآفرینی به شیوه دکتر سعید سعادت، بنیانگذار مجتمع فنی تهران ، پنجاه و پنجمین کتاب از کارآفرینان بزرگ ایرانی به زبان انگلیسی در سایت آمازون قرار گرفت و جهانی شد.  نویسندگان: دکتر رضا یادگاری و مهشید سنایی فرد، بنیانگذاران کتابهای کارآفرینان بزرگ ایرانی. این زوج نویسنده، برندگان جایزه ملی جلال آل احمد به پاس بیش از دو دهه فعالیت در ادبیات اقتصاد ایران و رکورددار بیشترین تعداد کتاب در سایت جهانی آمازون هستند. . 

تاب حاضر، از مجموعة یکصد جلدی «کارآفرینان بزرگ ایرانی است که به شیوة کارآفرینی «دکتر سعید سعادت»، اختصاص یافته است. دکتر سعید سعادت، بنیان‌گذار مجتمع فنی تهران، روزنامه فناوران اطلاعات، مجله وب و انتشارات دیباگران تهران است. نگارندگان برای معرفی وی و بیان عوامل و شیوة موفقیت در این زمینه، در چهار فصل مباحث زیر را بررسی کرده‌اند: «تاریخچه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در جهان»؛ «مجتمع فنی تهران از آغاز تا امروز»؛ «زندگی و روزگار دکتر سعید سعادت» و «تحلیل عوامل و موفقیت بنیان‌گذار مجتمع فنی تهران».

بررسی زندگی، مصائب و سختی‌ها موجود در راه‌های رسیدن قهرمانان صنعت و تجارت ایران به اهداف خود یکی از شیوه‌های بسیار موثر در حوزه کارآفرینی می‌باشد که باعث می‌شود عوام و خواص جامعه بیشتر با واژه پرمفهوم کارآفرینی آشنا شوند.

مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف در راستای این الگوسازی‌ها در جامعه ایرانی با هدایت و همکاری در مجموعه یکصد جلدی کارآفرینان بزرگ ایرانی توسط مولفان این کتب توان خود را به کار بسته است تا تمام آنچه را می‌تواند با انتقال آن‌ها به نسل جوان ایرانی از آنها نسلی توانمند و کارآفرین بسازد به منصه ظهور برساند.

جهت مشاهده اینجا را کلیک نمائید

#مجتمع_فنی_تهران

#کارآفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی مقالات

شیراز-ستارخان-حدفاصل میدان سنگی و عفیف آباد-ابتدای کوچه8

mftshz@gmail.com

071-36292293
071-36292294
071-36292295

شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 الی 20
جمعه ها ساعت 9 الی 13
*تعطیلات رسمی،
مجتمع تعطیل می باشد